ORDU İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜNDEN SEDA YEKELER’E KATKILARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR PLAKETİ

Ordu’daki projemizin son gününde Seda Yekeler ’in vermiş olduğu seminerden hemen sonra birçok öğrenci ile tanışma fırsatı bulduk.

Yabancı dile ilgisi ve çekincesi olan öğrencilerimizle sorunların çözümleri üzerine konuşma gerçekleştirdik. Seda Yekeler eğitim sonrası öğrencilerin sorularını yanıtladı, gönüllü eğitmenlere ödül töreni düzenlendi ve duygu dolu anlar yaşandı.

Ardından Ordu Fen Lisesi Okul Müdürü Turgay Türkmen odasında Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, SEYEV Kurucu Başkanı Seda Yekeler, Geleceğe Adımlar Platformu Kurucu Başkanı Avukat Elif Görgülü, Ordu Fen Lisesi öğretmenlerini konuk etti. Yabancı dil eğitimine dair ileride yapılabilecek yenilikler, yürürlükteki eğitim sistemi ve SEYEV ‘in yaptığı projeler hakkında sohbetler gerçekleşti.

Sohbetin sonrasında Ordu İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Fatih Vargeloğlu, Ordu Fen Lisesi adına, Geleceğe Adımlar Platformu ile SEYEV ’in ortak çalışmasıyla katkılarından dolayı Seda Yekeler’e teşekkür plaketini takdim etti.